15. Letní dívka

Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 57,5 x 52,5 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 4d 5h 52m 52s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč