165. Zamilovaná
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 52 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč