Zátiší s citronem

Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 58 x 48 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč