226. Letní dívka
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 68 x 58 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč