265. Zatiší s dýmkami
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč