Kuřácké zátiší

Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)

signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 63,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč