Kuřácké zátiší

Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)

Signováno dole uprostřed, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 47 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč