Marco Polo s Kublaj-chánem

Autor: Zdeněk Rozkopal
(1924)

signováno vpravo dole
Šířka: 45 cm, výška: 85 cm, rámování: 87 x 46,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč