2. Hráz
Autor: Pavel Pardy
(1955 Opava)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 44 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 56 cm
Konec dražby: 22.10.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč