2. Hráz

Autor: Pavel Pardy
(1955 Opava)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 44 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 56 cm

Konec dražby: 22.10.2019 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč