Tenista
Autor: Zdeněk Červinka Targus
(1928 Uherské Hradiště)
signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 48,5 cm, výška: 37,5 cm
Konec dražby: 13.09.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč