81. Zahrada

Autor: Zdeněk Červinka Targus
(1928 Uherské Hradiště)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: 59 x 69 cm

Konec dražby: 25.11.2019 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč