143. Dívka a Loď, 2 ks PF

Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1958 a 1982
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 20 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč