157. Dívka
Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)
signováno uprostřed dole, paspartováno zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 39 x 30 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč