Básník Villon

Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 4 cm, výška: 7 cm, rámování: 18 x 14 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč