Dívka

Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)

signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč