209. Dívka s vějířem
Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)
signováno vpravo dole, v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: volný llist 36 x 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 11d 10h 58m 50s
Vyvolávací cena: 400 Kč