Hlava dívky

Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 8 cm, výška: 14 cm, rámování: 32 x 25

Konec dražby: 07.04.2020 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč