Ve městě

Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 46 x 32 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč