Hlava dívky

Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno rámováno
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 19 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 31 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč