Věčná otázka

Autor: Miloš Saxl
(1921 Železný Brod - 1992 Roudnice nad Labem)

signováno vpravo nahoře, obraz byl vystaven na výstavě ve Výstavní síni Divadla Karla Pippicha Chrudim v roce 2008
Technika: olej na sololitu
Šířka: 64 cm, výška: 53 cm, rámování: 66 x 77 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč