56. Hohensalzburg vom Kapuzinerber
Autor: Heinrich Wertheim
(1870/75 - 1945)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1924
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 28,5 x 34 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč