151. Sofa Karl Johan

velké dřevěné sofa s čalouněním, nevhodné pro zaslání
Datace: druhá 1/2 19. století
Výška: 106 cm, hloubka: 60 cm, délka: 300 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 21:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč