Polní pěšina

Autor: Josef Horňák
(1891 Vyškov na Moravě - 1975 Brno)

signováno a datováno vlevo dole, karton mírně vypouklý, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 50 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 60 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč