104. Odpočinek v trávě
Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1957
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 64 x 77 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč