114. Pohled do ulice směrem ke kostelu

Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)

datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1957
Šířka: 54 cm, výška: 39 cm, rámování: 66 x 87 cm

Konec dražby: 16.03.2023 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč