Most přes řeku

Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)

datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1957
Šířka: 55 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč