Pohled na Havlíčkův Brod

Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)

datováno a signováno vpravo dole, pasaprtováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 61 x 79 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč