235. Výhled na město
Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)
Signováno dole uprostřed, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: pošk. 49 x 59 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč