129. Kytice
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč