13. Snopky na Baldově

Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 53,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 51 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:08 SELČ

Aktuální cena: 3 200 Kč

Zbývá: 14d 15h 38m 22s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč