27. Pohled na město

Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.09.2017 18:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč