28. Horská krajina
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
signováno vpravo dole, datováno 29
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.09.2017 18:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč