Chalupa v Domažlicích

Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 55 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč