Krajina
Autor: Václav Vojtěch Novák
(1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 40 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 28 x 48,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč