Ves
Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 25 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 10.07.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč