108. Tanec III

Autor: Viera Bartková Mertová
(1924 Košice, Slovensko - 2015 Slovensko)

signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 32 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 48 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč