111. Sediaca - Krojová štúdia

Autor: Viera Bartková Mertová
(1924 Košice, Slovensko - 2015 Slovensko)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1978
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 47,5 x 38 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč