46. Stohy za vsí
Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s anotací o výstavení. Zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1936
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 65 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč