Žena se džbánem
Autor: František Podešva
(1893 Sokolnice - 1979 Valašské Meziříčí)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 1964
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: 32,5 x 25 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč