Akt

Autor: František Podešva
(1893 Sokolnice - 1979 Valašské Meziříčí)

signováno vpravo dole, datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1920
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 30 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč