131. Chlapec v klobouku
Autor: František Podešva
(1893 Sokolnice - 1979 Valašské Meziříčí)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 19 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 31
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč