90. Vzpomínka z Itálie - Lago di Toblino
Autor: František Podešva
(1893 Sokolnice - 1979 Valašské Meziříčí)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 23,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč