Vzpomínka z Itálie - Lago di Toblino

Autor: František Podešva
(1893 Sokolnice - 1979 Valašské Meziříčí)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 23,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč