Chalupa v krajine

Autor: Josef (Jožka) Florian

signováno vpravo dole, řezbovaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 65 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč