70. Ze zámeckého parku

Autor: Josef (Jožka) Florian

signováno vlevo dole, datováno 1967
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 34 cm, výška: 69 cm, rámování: 77,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč