153. Les
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 50 cm, rámování: 60,5 x 69 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč