153. Tančící dívka
paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 10,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 24 x 18 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč