Pivoňky - XL Formát
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 86,5 x 106 cm
Konec dražby: 11.09.2023 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč