124. Lilie
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 56 cm, rámování: 71 x 54 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč