19. Fialky

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:09 SELČ

Zbývá: 14d 19h 29m 25s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč