Fialky

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč