Jarní bledule

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 53,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč